WS IZOLACJE - trochę o nas

Firma WS IZOLACJE Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane Wiesław Suzin powstała w lutym tego roku (2018 r.), jednak na rynku budowlanym działamy znacznie dłużej (kilkanaście lat).

Przez ten czas nasze działania skupiały się głównie na pracach remontowo-budowlanych mieszkań i domów (malowanie ścian i sufitów, gipsowanie i tynkowanie, układanie glazury, terakoty, gresu i kamienia, wylewki betonowe, prace rozbiórkowe, instalacje elektryczne ), w tym też ocieplania poddaszy wełna mineralna.

Wychodzimy jednak na przeciw Państwu z nową ofertą izolacji poddaszy, fundamentów, dachów i ścian za pomocą pianki poliuretanowej otwarto i zamknięto-komórkowej.

Auto WS Izolacje
certyfikat obsługi urządzeń natryskowych Graveco

Cały czas się rozwijamy i udoskonalamy naszą ofertę i techniki pracy, co sprawia że, oferowane przez nasz usługi są w 100% profesjonalne i fachowe.

Aktualnie działamy na terenie całej polski, jednak budowanie wizerunku lokalnie w województwie kujawsko-pomorskim jest dla nas priorytetem, z uwagi na wieloletnią działalność w tych obszarach: Koronowo, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Nakło, Tuchola, Grudziądz.

Jeśli potrzebujesz wyremontować mieszkanie czy też cały dom, a może szukasz profesjonalnej ekipy która w przestępnej cenie ociepli Ci dom – to trafiłeś we właściwe miejsce.

Nie czekaj napisz do nas, ustalimy termin i zakres prac!